Home
Gimnazjum Nr 1
Spotkanie ze strażakami PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5323Uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję spotkania ze strażakami - ochotnikami. Na zaproszenie katechetki w środę (9 maja) przybył do nas ks. Piotr Olszówka, kapelan strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej Miasta i Gminy Lubomierz, który w latach 2007-2009 uczył religii w naszej szkole. Towarzyszył mu najlepszy strażak OSP w powiecie lwóweckim, 20-letni Łukasz Moszczyński z Lubomierza.

Więcej…
 
Jesteśmy w finale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

03II miejsce i awans do finału strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej wywalczyli Nasi chłopcy podczas dzisiejszego (8 maja) półfianału.

Więcej…
 
O bezpieczeństwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5294Powiatowy Turniej Bepieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się dziś (7 maja) w Naszej szkole. Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze. Reprezentację Gimnazjum nr 1 stanowili: Seweryn Pączek, Oliwer Marmuszewski i Darek Morański.

Więcej…
 
Dlaczego mamy wolne? PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5284

Jak ważne są dni: 1 maja (Święto Pracy), 2 maja (Święto Flagi) oraz 3 maja (227. rocznica uchwalenia Konstytucji) uświadomili podczas dzisiejszego (27 kwietnia) apelu gimnazjaliści maluchom z Przedszkola nr 2.

Więcej…
 
Idą jak burza PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5204I miejsce i awans do półfinału strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej wywalczyli Nasi chłopcy podczas dzisiejszych (16 kwietnia) eliminacji powiatowych.

W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: z Gimnazjum nr 1, z Gimnazjum nr 2, z Lubawki, z Pisarzowic.

Skład: Dawid Greniuk, Maciej Groński, Damian Ignatowicz, Kamil Mirga, Darek Morański, Seweryn Pączek, Kacper Tobiasz, Darek Zieleń, Przemek Wińcza, Gracjan Poźniak, Jakub Kmiecik.

Trenerem jest Pan Rajmund Gądek

 

Więcej…
 
EGZAMIN 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPrzez kolejne 3 dni (18, 19 i 20 kwietnia) Nasi trzecioklasiści będą zmagać się z egzaminem gimnazjalnym. W pierwszym dniu do rozwiązania są zadania z historii i wos-u oraz języka polskiego. W drugim dniu - z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Dzień trzeci upłynie na sprawdzeniu umiejętności z języków obcych.
Życzymy powodzenia 

Uczniowie klas II nie mają w tych dniach zajęć  dydaktycznych.

 
Koniec na powiecie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5112III miejsce zajęły Nasze dziewczęta w zawodach powiatowych w piłce nożnej, które odbyły się dziś (12 kwietnia) na Orliku przy Naszej szkole.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny: SP2 kl. VII, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum z Lubawki i Gimnazjum z Krzeszowa.

Więcej…
 
Kopią dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5076Podczas dzisiejszych (9 kwietnia) zawodów miejskich w piłce nożnej dziewcząt Nasza drużyna zajęła II miejsce i awansowała do eliminacji powiatowych. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny.

Więcej…
 
Bułka z masłem PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5063Bezkonkurencyjni okazali się Nasi piłkarze podczas dzisiejszych (6 kwietnia) miejskich zawodów rozegranych na Orliku przy ulicy Lubawskiej.

Więcej…
 
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

jajak

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych miłości i rodzinnego ciepła

wszystkim pracownikom, uczniom i rodzicom


życzy Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

 
Czy to kurczak, czy pisanka - wielkanocna niespodzianka PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4980I to jaka! Tegoroczny apel wielkanocny dla gimnazjalistów przygotowały Kangurki, Pszczółki i Tygryski z Przedszkola nr 2 :)

Maluchy zaprezentowały typowe motywy Świąt Wielkiej Nocy: jajka, kurczaczki, króliczki. Nie zapomniały też o... laniu wody. Nie uszło na sucho nawet Dyrektorowi Kurowskiemu.

Serdecznie dziękujemy :)

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.