Home
Gimnazjum Nr 1
Kolejne medale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

009Po wczorajszych sukcesach Naszych dziewcząt, dziś (12 maja) podczas Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w LA Nasi chłopcy wywalczyli własne medale. 

Więcej…
 
Policja testowała PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3255Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który dziś (12 maja) Komenda Powiatowa Policji zorganizowała w Naszej szkole, złożony był z dwóch części.

Więcej…
 
Turniej klas 6 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3292Bardzo emocjonujący finał rozegrał się dzisiaj (12 maja) podczas Turnieju Piłki Nożnej klas VI szkół podstawowych. O zwycięstwie klasy VIc z SP2 zdecydowały serie rzutów karnych. 

Więcej…
 
Medale LA PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001Podczas dzisiejszych (11 maja) Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w LA Nasze dziewczęta wywalczyły kilka medali.

Klaudia Cyrek - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki, Oliwia Padoł - I miejsce w skoku w dal, Ewelina Bil - II miejsce w pchnięciu kulą i Micheline Martyńska - III miejsce w biegu na 200 m przez płotki.
Miejsca pierwsze dały awans do zawodów strefowych. Gratulujemy 

Więcej…
 
REKORD PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

grosz-foto-jpgXV edycja akcji charytatywnej "Złoty Grosik" za Nami. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się uzbierać 50,11 kg monet! To najcięższa jak dotąd góra grosza. Podobny wynik osiągnęliśmy w latach 2003/2004 i 2006/2007 - 48 kg.

 

Więcej…
 
Bezpieczny internet PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

003Pod takim tytułem w poniedziałek, 8 maja, uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję obejrzeć przedstawienie profilaktyczne przygotowane przez uczniów należących do Koła Teatralnego pod kierunkiem Pani Anety Szewczyk.

Więcej…
 
Doceniona za Maciejowice PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsWiktoria Śliwińska (2a) zdobyła wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego".
Organizatorem konkursu adresowanego do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów była Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu. 
Wiktoria przygotowała pracę pt. "Klęska pod Maciejowicami".
Serdecznie gratulujemy Wiktorii i jej opiekunce Pani Agnieszce Tatko-Fujar.

 
Dlaczego jest tak WAŻNA? PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3137Podczas dzisiejszej (28 kwietnia) akademii z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja nakreślone zostały powody jej powstania oraz główne jej postanowienia. Całości dopełniła prezentacja z krótkim rysem historycznym oraz pieśni: "Majowa jutrzenka" oraz "Hymn Konstytucji 3 maja" w wykonaniu Agnieszki Kaszuby.
Apel przygotowali uczniowie: Ola Bogumiło, Dobrusia Kowalska, Oliwia Padoł, Sara Stepko, Agnieszka Kaszuba i Maciej Kiec pod opieką Pana Kornela Łukasika.

Więcej…
 
Języki w projekcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3103Również w czwartek (27 kwietnia) odbył się konkurs językowy, który zakończył Dni Języków Obcych w Naszej szkole. Tegoroczna edycja konkursu z języka niemieckiego i angielskiego wpisała się w ogólnoszkolny projekt historyczno-ekologiczny pod hasłem "W OGRODZIE ŻYCIA". I w związku z tym tematyka zdominowana została przez takie zagadnienia jak: środowisko naturalne, flora i fauna, zanieczyszczenie środowiska oraz sposoby przeciwdziałania temu procederowi.

Więcej…
 
Dzień czekolady PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001W czwartek (27 kwietnia) Samorząd Uczniowski wspólnie z opiekunami Paniami Ewą Szczerbą i Sylwią Bielak zorganizował Dzień Czekolady. Uczniowie naszej szkoły mogli kupować i kosztować różnego rodzaju babeczki i muffinki. Wszystkie oczywiście czekoladowe bądź z nutką czekolady w środku  Można było również napić się czekolady klasycznej lub o smaku pomarańczy czy też chili.
Dochody zebrane podczas Dnia Czekolady przekazane zostaną na działalność SU, a konkretnie na pożegnanie klas III.

Tekst i foto: S. Bielak

Więcej…
 
EGZAMIN 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPrzez kolejne 3 dni (19, 20 i 21 kwietnia) Nasi trzecioklasiści będą zmagać się z egzaminem gimnazjalnym. W pierwszym dniu do rozwiązania są zadania z historii i wos-u oraz języka polskiego. W drugim dniu - z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Dzień trzeci upłynie na sprawdzeniu umiejętności z języków obcych.
Życzymy powodzenia 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.