Home
Gimnazjum Nr 1
Kreatywny gwiazdozbiór PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Już po razIMG 7154 drugi grupa kreatywnych szkolniaków w składzie: Kacper Żmudziński, Zuzanna Myjak, Emilia Latuszkiewicz, Roksana Zgłobicka, Julia Sowa, Daria Sowa, wzięła udział w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu. Nasi gimnazjaliści zaprezentowali rozwiązanie wybranego przez siebie Wyzwania Drużynowego, a także podjęli nieznane sobie wcześniej Wyzwanie Na Już. Impreza odbyła się w dniach 11-13 marca.

Więcej…
 
Nasi najlepsi PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4977Stypendia za wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 odebrały dziś (15 marca) z rąk Burmistrza Miasta, Krzysztofa Świątka, Nasze gimnazjalistki.

Wśród wyróżnionych znalazły się: Julia Sowa (2c), Klaudia Karpowicz (3a), Klaudia Gałkowska (3b), Oliwia Padoł (3c) i Sara Stepko (3c). Dziewczęta otrzymały gratulacje od wicedyrektor ZS, pani Anny Durlak oraz przedstawicieli Rady Miasta.

Życzymy dalszych sukcesów na niwie naukowej i nie tylko :)

Więcej…
 
Pomagali w Turnieju PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4879

W sobotę 10 marca na hali ZSZiO w Kamiennej Górze odbyły się eliminacje Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej. Ich organizatorem była parafia Matki Bożej Różańcowej.

Więcej…
 
Zbiórka trwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo hospKolejną "porcję" plastikowych nakrętek, środków higienicznych i zabawek przekazaliśmy - Gimnazjum nr 1 i Przedszkole nr 2 dziś (12 marca) Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska we Wrocławiu.

W imieniu dzieci - dziękujemy i liczymy na Was nadal:)

Więcej…
 
Najlepszego dla wszystkich Pań! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
04Wiecie dlaczego Dzień Kobiet wypada 8 marca? To proste... przecież kobieta to 8 cud świata!!! ????

W dniu dzisiejszym płci pięknej w naszej szkole (i nie tylko!) życzymy spełnienia najskrytszych marzeń i wielu, wielu uśmiechów!

Męski (ten brzydszy!) skład Samorządu Uczniowskiego
Cmok, cmok ????

 

Więcej…
 
Spadające talerze i Lucy Phere na rekolekcjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4870W dniach 5-7 marca w kościele Matki Bożej Różańcowej odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prowadzący spotkania z młodzieżą w trzech grupach szkół ks. Tomasz Pązik z Jeleniej Góry mówił o historii działania Pana Boga w jego życiu. Złożył odważne świadectwo z burzliwego czasu bycia gimnazjalistą, kiedy popadł w konflikt z rodzicami, nauczycielami i kolegami oraz odrzucił praktyki religijne i stracił wiarę w Pana Boga.

Więcej…
 
Pomagaliśmy razem PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Nnoimagea początku marca w naszej szkole odbyła się zbiórka darów na rzecz Wychowanków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Rodzinnego w Nowych Rochowicach.

Więcej…
 
REKOLEKCJE PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsW dniach 5-7 marca (poniedziałek - środa) uczestniczyć będziemy w rekolekcjach wielkopostnych.

Każdego dnia odbędą się 3 pierwsze skrócone lekcje (po pół godziny) i o godz. 9.45 będziemy wyruszać pod opieką wychowawców do Kościoła Matki Bożej Różańcowej.

Po rekolekcjach młodzież udaje się do domu.

 
ACH TEN 14 LUTEGO! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
005"Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ? - Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje."

I okazuje! A już na pewno (i obowiązkowo!) w takim dniu jak dzisiejszy. ? ? ?

Pocztą Walentynkową wszystkie miłosne wyznania dotarły dzisiaj do adresatów. Oczywiście za sprawą niezawodnych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy umiejętnie spotęgowali jeszcze uczucie... słodyczy.
Oj, czuć było tę miłość w powietrzu! Oby się za szybko nie ulotniła! ????

Całej ekipie Zespołu Szkół nieustającego stanu zakochania!

SU z opiekunką

Więcej…
 
Kolejny etap PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4843Wyróżnienie otrzymała Paulina Marczak (2a) podczas dzisiejszych (13 lutego) eliminacji miejskich XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik" i 63. Dolnośląskiego Konkursy Recytatorskiego. Pierwszy etap odbył się w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

Więcej…
 
Projekt "Jutro zaczyna się dziś" PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsZapraszamy do galerii z zajęć realizowanych w ramach projektu "Jutro zaczyna się dziś".

Aktualnie kreatywna grupa Pani Anny Myjak przygotowuje się do udziału w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, która odbędzie się już w marcu.

Wszystkie informacje o projekcie, opis realizowanych zajęć i galeria znajdują się w lewym Menu strony.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.