Home
Gimnazjum Nr 1
Młodzież zapobiega pożarom PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsIII miejsce zajęła Kamila Bocheńska w grupie średniej (klasy VII-VIII szkół podstawowych i III gimnazjum) w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", który odbył się dziś (19 marca).

Więcej…
 
Kreatywnie Zamruczone PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

09Już po raz ostatni uczniowie naszej szkoły w dniach 1-3 marca 2019r. reprezentowali gimnazjum na XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu.
"Zamruczone" w składzie: Roksana Zgłobicka, Julia Sowa, Emilia Latuszkiewicz, Zuzanna Myjak, Vanessa Wierzbicka i Marcelina Ozdobińska, zmierzyły się tym razem z Wyzwaniem Społecznym.

Więcej…
 
Harmonogram PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Harmonogram realizacji projektu w roku szkolnym 2018/2019

 
Love is in the air PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 6392Serduszka, słodkości, życzenia, prezenty - tak jak na całym świecie, tak i naszą szkołę "zalały" przejawy sympatii oraz miłości. 
Samorząd Uczniowski "oddał" serca wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i pracownikom innych jednostek znajdujących się w naszym budynku.

Nie mogło być lepszej okazji niż dzisiaj, aby podziękować uczniom za ich pracę w I semestrze. Słodkie upominki otrzymali uczniowie z najwyższą średnią ocen i 100% frekwencją.

Zwieńczeniem "miłosnego" dnia był udział w koncercie walentynkowym zorganizowanym przez uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Zabawa była przednia :)
Dziękujemy serdecznie za zaproszenie :)

 

Więcej…
 
Nasi Kreatywni PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DI LogoWzorem lat ubiegłych nasza Kreatywna Drużyna pod czujnym okiem Pani Anny Myjak przygotowuje się do udziału w XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności - DESTINATION IMAGINATION, która odbędzie się w dniach 1-3 marca 2019 roku we Wrocławiu. 

Szczegóły niebawem.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną organizatora Olimpiady. Link po lewej stronie w Menu.

 
Nagroda Burmistrza PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

49767886 334037617442313_3815958999455498240_nDyplom uznania za doskonałe osiągnięcia sportowe i podziękowania za promocję Kamiennej Góry w roku 2018 otrzymała z rąk Burmistrza Janusza Chodasewicza nasza uczennica - Kamila Bocheńska.
Uroczystość odbyła się w piątek, 4 stycznia w sali witrażowej ratusza.
Serdecznie gratulujemy Kamili, jej rodzicom i trenerom 

 

http://powiatowa.info/wiadomosci/sport/20344-nagrody-dla-sportowcow

https://czadrow24.pl/nagrody-dla-najlepszych-sportowcow-z-kamiennej-gory?fbclid=IwAR18LqfH3WKk5JIDLaNfEmA2jM6JAiaZ679gHbf_wYdLvQx8MFc0a9g-Kw8

fot. M.J.

Więcej…
 
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Zyczenia-miniaturaNadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu

i planów na nadchodzący Nowy 2019 rok.

W tych wyjątkowych dniach chcemy życzyć uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom administracji

- wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech te święta będą pełne spokoju i rodzinnego ciepła, odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy.

Niech w Waszych domach zagoszczą: mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek.

WESOŁYCH ŚWIĄT

 
Świąteczne śpiewanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 6384Dziś ostatni raz spotkaliśmy się na wspólnym kolędowaniu... Dla Nas wszystkich był to wspaniały, ale i trudny czas. Nasi Kochani uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Swoim zaangażowaniem, optymizmem i radością w śpiewaniu kolęd oraz piosenek świątecznych wprowadzili wszystkich w niezapomniany klimat świąt. Dziś czuliśmy, że jesteśmy naprawdę razem...

 https://www.facebook.com/Gim1KG/videos/348590925695551/

Więcej…
 
Szkoła Przyjazna Uczniom PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

O2000 taki tytuł staraliśmy się w plebiscycie Gazety Wrocławskiej i? mamy I miejsce w powiecie kamiennogórskim! :) :) :)
Głosowanie sms-owe trwało do 30.11.2018 r. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim za oddane głosy.
Inicjatorami udziału Naszej szkoły w konkursie byli Jakub Piętka i Piotr Wastag.

 
Sukcesy plastyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

01Uroczyste wręczenie nagród za udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - "Zapobiegajmy pożarom" odbyło się dziś (12 grudnia) w sali konferencyjnej starostwa. Wśród laureatów nie zabrakło Naszych uczniów.

W kategorii gimnazjum jury najwyżej oceniło pracę Zuzanny Myjak. Miejsce III zajęła Emilia Latuszkiewicz, a V - Hubert Szajkowski.

Wręczone zostały również nagrody za zeszłoroczne eliminacje wojewódzkie: I miejsce zajęła Zuzanna Myjak, wyróżnienie - Karolina Pachelska.

Więcej…
 
O pomocy zwierzętom PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

01Uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z Barbarą Orszulak - lekarzem weterynarii i z Agnieszką Majerską. Obie Panie na co dzień zajmują się pomocą chorym i opuszczonym zwierzętom.
Pani Basia opowiedziała o swojej pracy w zawodzie lekarza weterynarii, o zwierzętach, które uratowała i wyleczyła. Poruszony został także temat sytuacji kotów wolno żyjących w aspekcie polskiego prawa oraz jak pomóc kotom przetrwać zimę np. poprzez budowanie domków, otwieranie okien w piwnicach, regularne dokarmianie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.