Home
Gimnazjum Nr 1
Zmiany w SU PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

01Po intensywnej kampanii wyborczej ???? nadszedł dzień wyborów... Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Codzienne spotkania z elektoratem zaowocowały zwycięstwem Jakuba Piętki z klasy 2B. Zastępcą Przewodniczącego została Natalia Mordarska z klasy 2A.
Serdeczne gratulacje!

Wasze zaangażowanie oraz chęć pracy na rzecz szkoły bardzo nas cieszy i mamy nadzieję, że dzięki działalności w strukturach SU będziecie mogli zrealizować swoją wizję samorządności w roku szkolnym 2018/2019.

SU z opiekunką

Więcej…
 
Game over PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5400Szczęście nie sprzyjało Naszym piłkarzom nożnym podczas dzisiejszego (14 maja) finału strefy jeleniogórskiej w Bolesławcu.

Więcej…
 
Grosz policzony PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

grosz-foto-jpgPrezentujemy wyniki tegorocznej akcji "Złoty Grosik".

Więcej…
 
Spotkanie ze strażakami PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5323Uczniowie naszej szkoły mieli niecodzienną okazję spotkania ze strażakami - ochotnikami. Na zaproszenie katechetki w środę (9 maja) przybył do nas ks. Piotr Olszówka, kapelan strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej Miasta i Gminy Lubomierz, który w latach 2007-2009 uczył religii w naszej szkole. Towarzyszył mu najlepszy strażak OSP w powiecie lwóweckim, 20-letni Łukasz Moszczyński z Lubomierza.

Więcej…
 
Jesteśmy w finale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

03II miejsce i awans do finału strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej wywalczyli Nasi chłopcy podczas dzisiejszego (8 maja) półfianału.

Więcej…
 
O bezpieczeństwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5294Powiatowy Turniej Bepieczeństwa w Ruchu Drogowym odbył się dziś (7 maja) w Naszej szkole. Organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze. Reprezentację Gimnazjum nr 1 stanowili: Seweryn Pączek, Oliwer Marmuszewski i Darek Morański.

Więcej…
 
Dlaczego mamy wolne? PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5284

Jak ważne są dni: 1 maja (Święto Pracy), 2 maja (Święto Flagi) oraz 3 maja (227. rocznica uchwalenia Konstytucji) uświadomili podczas dzisiejszego (27 kwietnia) apelu gimnazjaliści maluchom z Przedszkola nr 2.

Więcej…
 
Idą jak burza PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5204I miejsce i awans do półfinału strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej wywalczyli Nasi chłopcy podczas dzisiejszych (16 kwietnia) eliminacji powiatowych.

W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: z Gimnazjum nr 1, z Gimnazjum nr 2, z Lubawki, z Pisarzowic.

Skład: Dawid Greniuk, Maciej Groński, Damian Ignatowicz, Kamil Mirga, Darek Morański, Seweryn Pączek, Kacper Tobiasz, Darek Zieleń, Przemek Wińcza, Gracjan Poźniak, Jakub Kmiecik.

Trenerem jest Pan Rajmund Gądek

 

Więcej…
 
EGZAMIN 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPrzez kolejne 3 dni (18, 19 i 20 kwietnia) Nasi trzecioklasiści będą zmagać się z egzaminem gimnazjalnym. W pierwszym dniu do rozwiązania są zadania z historii i wos-u oraz języka polskiego. W drugim dniu - z przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Dzień trzeci upłynie na sprawdzeniu umiejętności z języków obcych.
Życzymy powodzenia 

Uczniowie klas II nie mają w tych dniach zajęć  dydaktycznych.

 
Koniec na powiecie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5112III miejsce zajęły Nasze dziewczęta w zawodach powiatowych w piłce nożnej, które odbyły się dziś (12 kwietnia) na Orliku przy Naszej szkole.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny: SP2 kl. VII, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum z Lubawki i Gimnazjum z Krzeszowa.

Więcej…
 
Kopią dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5076Podczas dzisiejszych (9 kwietnia) zawodów miejskich w piłce nożnej dziewcząt Nasza drużyna zajęła II miejsce i awansowała do eliminacji powiatowych. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.