Home
Gimnazjum Nr 1
Polak - to brzmi dumnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20171113 095909Najważniejsze fakty z historii Polski przedstawiła dziś (13 listopada) grupa naszych gimnazjalistów. Apel w sali tanecznej dotyczył bowiem 99. rocznicy odzyskania przez Nasz kraj niepodległości.

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20171109 115025Grupa Naszych gimnazjalistów uczestniczyła dziś (9 listopada) w apelu z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości swój udział miały maluchy z Przedszkola nr 2. Wspólne recytacje wierszy i śpiewanie patriotycznych pieśni zbudowały podniosły nastrój tego ważnego dla Nas dnia.

Opiekunką gimnazjalistów była Pani Monika Pulkowska.

Więcej…
 
Szach mat PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsII miejsce w powiatowych szachach zajęli Nasi gimnazjaliści. Zawody odbyły się dziś (7 listopada) w Zespole Szkół przy ul. Lubawskiej i przebiegały w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Skład: Sara Stepko, Wojtek Sawicki, Daniel Kaczor, Dawid Nowak, Dawid Greniuk

 

Więcej…
 
Formuła Dobra PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo hospW trwającym roku wolontariatu nawiązaliśmy współpracę z Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska we Wrocławiu.

W październiku wzięliśmy udział w konferencji "Poznaj Formułę Dobra" w auli szpitala klasztornego Ojców Bonifratów we Wrocławiu, podczas której zapoznaliśmy się z możliwościami pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom.

Więcej…
 
Powiatowy badminton PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPodczas dzisiejszych (30 października) zawodów powiatowych w badmintona Nasze dziewczęta i Nasi chłopcy zajęli II miejsca. W rozgrywkach, które odbyły się w Pisarzowicach, w każdej kategorii było po 8 drużyn.

Gratulujemy:)

Skład dziewcząt: Ewelina Greniuk, Agnieszka Mizielińska / trener: Wiesława Wielosik

Skład chłopców: Tomek Cukier, Jakub Myjak / trener: Andrzej Podwika

Więcej…
 
Haft bez tajemnic PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

09Grupa uczniów klas III uczestniczyła dziś (27 października) w warsztatach z tradycyjnej techniki zdobienia tkanin zorganizowanych w Muzeum Tkactwa.

Chłopcy (bo była ich zdecydowana większość :)), pod okiem instruktorów, uczyli się haftu płaskiego.

Czujne oko na młodzież miała Pani Agnieszka Dąbrowska.

Więcej…
 
"Książka Nas łączy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4590Z książki płynie odwaga, książka w życiu pomaga... - cytat K.I. Gałczyńskiego stanowił myśl przewodnią wspólnego dzisiejszego (27 października) czytania gimnazjalistów i przedszkolaków. Spotkanie z książką zakończyło obchody Października - Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Naszej szkole.

Więcej…
 
Z rąk Prezydenta PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4562Maciej Kiec odebrał dziś z rąk Przewodniczącego Rady Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego - Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej - stypendium ufundowane przez tą właśnie Fundację. Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się dziś (26 października) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach.

Więcej…
 
Kto czyta, żyje wielokrotnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4534Książka Nas łączy - takie hasło przyświeca tegorocznym obchodom Października - Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W piątek (20 października) połączyła właśnie miłośników słowa pisanego. Odbył się bowiem Maraton Czytania.

Więcej…
 
Poza podium PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4476Dzisiejszy (17 października) finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju dla Naszych chłopców nie należał do udanych. Rozgrywki przebiegały w dwóch drupach. W swojej chłopcy wygrali oba mecze (z Krzeszowem 1:0, z Piechowicami 3:0). Po zaciętej walce z rówieśnikami z Łomnicy zajęliśmy ostatecznie IV miejsce.

Więcej…
 
Podium na strefie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001Trzecie miejsce wywalczyły Nasze dziewczęta podczas finału strefy jeleniogórskiej w unihokeju. Zawody odbyły się dziś (16 października) w Pisarzowicach.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.