Home
Gimnazjum Nr 1
Projekt "Jutro zaczyna się dziś" PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsZapraszamy do galerii z zajęć realizowanych w ramach projektu "Jutro zaczyna się dziś".

Aktualnie kreatywna grupa Pani Anny Myjak przygotowuje się do udziału w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, która odbędzie się już w marcu.

Wszystkie informacje o projekcie, opis realizowanych zajęć i galeria znajdują się w lewym Menu strony.

 
Dla każdego coś... słodkiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4818Kilka tygodni zaciskania pasa (zwłaszcza tego finansowego) i dziś (8 lutego) Samorząd Uczniowski mógł go popuścić. I to wszystkim! W dniu Tłustego Czwartku NIKT, dosłownie NIKT, nie został z pustymi rękami. Wręcz wszyscy - uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, Hufca Pracy i COJ - z tłustymi rękami, a niektórzy z brodami z lukru :)

Było mega smacznie i wesoło, za co bardzo aktywistom z SU serdecznie dziękujemy :)

 

Więcej…
 
Szykowali się na bal PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20180207 115752Dziś (8 lutego) maluchy z Przedszkola nr 2 bawiły się na balu karnawałowym. Wróble donoszą, że zabawa była przednia :) Wcześniej jednak uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią Panią Anną Myjak pomogli przedszkolakom w wykonaniu balowych masek i innych dekoracji.

Więcej…
 
Podsumowanie I semestru PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

IMG-20180130-WA0000Upominki za najwyższe średnie ocen i 100% frekwencję w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 zostały wręczone uczniom dziś (30 stycznia).

Dodatkowo nauczyciele uhonorowali uczestników konkursów: na ulotkę o przemocy w ramach projektu profilaktyczno-edukacyjnego "Niech przemoc nie karmi się milczeniem" oraz fotograficzno-plastycznym "Książka Nas łączy".
Natomiast Patryk Kowalski zdobył I miejsce w ogólnopolskim konkursie na grafikę komputerową "Świat dinozaurów". Nagrody będą wręczane 3 marca we Wrocławiu.

Więcej…
 
FERIE PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsNo i doczekaliśmy się! Upragnione dwa tygodnie laby nadeszły :) Pamiętajcie jednak, by odpoczywać "z głową". Życzymy Wam - uczniom i nauczycielom - odpoczynku, spokoju i efektywnego naładowania baterii, by wejść w II semestr pełni zapału do pracy i nauki :)

Tymczasem widzimy się 29 stycznia na zajęciach. We wtorek (30 stycznia) odbędzie się apel podsumowujący I półrocze, a na godz. 16.00 zapraszamy rodziców na zebrania. Do zobaczenia :)

 
ŻYCZENIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

boze-narodzenie-bombki               Na zbliżające się Święta
              pragniemy złożyć życzenia
        przeżywania Bożego Narodzenia
             w zdrowiu, radości i ciepłej,
                  rodzinnej atmosferze.
        Niech magiczna moc Wigilijnego
                 Wieczoru przyniesie
                 Wam spokój i radość.
            Kolejny zaś rok niech będzie
           czasem pokoju oraz realizacji
                 osobistych zamierzeń
                              życzy
          Społeczność Zespołu Szkół
                  w Kamiennej Górze

 
"To już pora na wigilię..." PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4756O tym, co najważniejsze w Bożym Narodzeniu, przypomnieli Nam dziś (22 grudnia) uczniowie klasy 3A pod opieką Pań: Iwony Niemas i Beaty Majdy. Towarzyszyła im grupa maluchów z Przedszkola nr 2. Wcześniej gimnazjaliści spotkali się ze swoimi wychowawcami na wigilii.

Więcej…
 
Młodzież zapobiega pożarom PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4758Pod takim tytułem przebiegały powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, którego podsumowanie odbyło się dziś (14 grudnia) w sali konferencyjnej starostwa. Wśród laureatów nie zabrakło Naszych uczniów.

W kategorii gimnazjum jury najwyżej oceniło pracę Zuzanny Myjak. Miejsce IV zajęła Karolina Pachelska.

Wręczone zostały również nagrody za zeszłoroczne eliminacje wojewódzkie: I miejsce zajął Szymon Nachman, II miejsce - Karolina Kujawska i III miesjce - Patrycja Kasprzyk.

Więcej…
 
Po raz piąty zaangażowali się PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN6684W dniach 8 i 9 grudnia (piątek i sobota) 26 wolontariuszy z naszego gimnazjum po raz piąty zaangażowało się w akcję Caritas "Tak. Pomagam!". Wraz z gimnazjalistami ZSO pełnili oni dyżury podczas zbiórki żywności w sklepie "Biedronka" przy ul. Waryńskiego. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Brygida Gucwa oraz katecheci i nauczyciele z innych szkół.

Więcej…
 
Nowy sprzęt PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4731Święty Mikołaj nie tylko zadbał o słodycze dla Naszych gimnazjalistów. Po trudach konkursowo-przetargowych mamy TO! A konkretnie 16 nowiusieńkich, nowoczesnych laptopów, 2 tablice interaktywne i projektor :) Sprzęt trafił do Nas 6 grudnia w ramach realizacji projektu "Jutro zaczyna się dziś - kształcenie kompetencji kluczowych uczniów szkół w Kamiennej Górze".

O projekcje i prowadzonych zajęciach więcej w panelu bocznym lewym na szkolnej stronie internetowej:)

Więcej…
 
Ho Ho Ho! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4721Święty Mikołaj dziś (6 grudnia) zawitał znowu do Naszej szkoły. Wszystkim dzieciom, bo były grzeczne, rozdał cukierki. A nauczycielom - rózgi :)

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.