Home
Gimnazjum Nr 1
Połowiczny sukces PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3624Wicemistrzostwo strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej wywalczyły Nasze dziewczęta podczas dzisiejszego (29 maja) finału w Pisarzowicach koło Lubania. 

Więcej…
 
Gala we Wrocławiu PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20170529 113421

Wiktoria Śliwińska (2a) odebrała dziś (29 maja) wyróżnienie w konkursie plastyczno-literackim "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego" realizowanego w ramach obchodów Roku Kościuszkowskiego. Wiktoria przygotowała pracę plastyczną pt. "Klęska pod Maciejowicami".

Więcej…
 
Trening maluchów PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3495Olimpiada Sportowa Przedszkolaków - jedna z imprez w ramach Dni Kamiennej Góry - zbliża się wielkimi krokami. Właśnie dlatego maluchy z Przedszkola nr 1 postanowiły troszkę potrenować. Na Naszym Orliku odbyły się dziś (25 maja) gry sportowe, ale nie zabrakło dobrej zabawy i tańców.

Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal za udział w potyczkach sportowych, a grupy: Ślimaczków, Pszczółek, Żabek, Motylków i Biedronek - ananasowe dyplomy uznania :)

Więcej…
 
Podium na plażowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPierwsze miejsce i awans do zawodów strefowych zajęły Nasze dziewczęta w plażowej piłce siatkowej. Zawody powiatowe odbyły się w środę (24 maja) nad zalewem.

Skład: Ewelina Bil, Klaudia Cyrek, Sandra Ziajkiewicz.

Więcej…
 
W świecie dżungli PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3406Dżungla była mottem przewodnim Naszej dzisiejszej (24 maja) zabawy z maluchami. Odbyła się bowiem kolejna edycja "Uśmiechu starszaka dla przedszkolaka". 

Więcej…
 
Są w finale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3372Reprezentacja chłopców Naszego gimnazjum w piłce nożnej będzie walczyć w finale strefy jeleniogórskiej w Bolesławcu. Awans do tych rozgrywek chłopcy uzyskali podczas dzisiejszych (23 maja) zawodów półfinałowych, do których przystąpiła jeszcze tylko drużyna z Iwin (powiat bolesławiecki).

Więcej…
 
Grają dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3325Awansem do finału strefy jeleniogórskiej w piłce nożnej dziewcząt zakończyły się dzisiejsze (22 maja) rozgrywki na Naszym Orliku. Do zawodów przystąpiła jeszcze drużyna z Gryfowa Śląskiego. Obie reprezentacje pojadą na finał do Pisarzowic koło Lubania już za tydzień, 29 maja.

Więcej…
 
Kolejne medale PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

009Po wczorajszych sukcesach Naszych dziewcząt, dziś (12 maja) podczas Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w LA Nasi chłopcy wywalczyli własne medale. 

Więcej…
 
Policja testowała PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3255Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który dziś (12 maja) Komenda Powiatowa Policji zorganizowała w Naszej szkole, złożony był z dwóch części.

Więcej…
 
Turniej klas 6 PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 3292Bardzo emocjonujący finał rozegrał się dzisiaj (12 maja) podczas Turnieju Piłki Nożnej klas VI szkół podstawowych. O zwycięstwie klasy VIc z SP2 zdecydowały serie rzutów karnych. 

Więcej…
 
Medale LA PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001Podczas dzisiejszych (11 maja) Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w LA Nasze dziewczęta wywalczyły kilka medali.

Klaudia Cyrek - I miejsce w biegu na 100 m przez płotki, Oliwia Padoł - I miejsce w skoku w dal, Ewelina Bil - II miejsce w pchnięciu kulą i Micheline Martyńska - III miejsce w biegu na 200 m przez płotki.
Miejsca pierwsze dały awans do zawodów strefowych. Gratulujemy 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.