Home
Gimnazjum Nr 1
Koniec na powiecie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5112III miejsce zajęły Nasze dziewczęta w zawodach powiatowych w piłce nożnej, które odbyły się dziś (12 kwietnia) na Orliku przy Naszej szkole.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny: SP2 kl. VII, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum z Lubawki i Gimnazjum z Krzeszowa.

Więcej…
 
Kopią dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5076Podczas dzisiejszych (9 kwietnia) zawodów miejskich w piłce nożnej dziewcząt Nasza drużyna zajęła II miejsce i awansowała do eliminacji powiatowych. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny.

Więcej…
 
Bułka z masłem PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 5063Bezkonkurencyjni okazali się Nasi piłkarze podczas dzisiejszych (6 kwietnia) miejskich zawodów rozegranych na Orliku przy ulicy Lubawskiej.

Więcej…
 
Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

jajak

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych miłości i rodzinnego ciepła

wszystkim pracownikom, uczniom i rodzicom


życzy Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

 
Czy to kurczak, czy pisanka - wielkanocna niespodzianka PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4980I to jaka! Tegoroczny apel wielkanocny dla gimnazjalistów przygotowały Kangurki, Pszczółki i Tygryski z Przedszkola nr 2 :)

Maluchy zaprezentowały typowe motywy Świąt Wielkiej Nocy: jajka, kurczaczki, króliczki. Nie zapomniały też o... laniu wody. Nie uszło na sucho nawet Dyrektorowi Kurowskiemu.

Serdecznie dziękujemy :)

 

Więcej…
 
Kreatywny gwiazdozbiór PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Już po razIMG 7154 drugi grupa kreatywnych szkolniaków w składzie: Kacper Żmudziński, Zuzanna Myjak, Emilia Latuszkiewicz, Roksana Zgłobicka, Julia Sowa, Daria Sowa, wzięła udział w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu. Nasi gimnazjaliści zaprezentowali rozwiązanie wybranego przez siebie Wyzwania Drużynowego, a także podjęli nieznane sobie wcześniej Wyzwanie Na Już. Impreza odbyła się w dniach 11-13 marca.

Więcej…
 
Nasi najlepsi PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4977Stypendia za wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 odebrały dziś (15 marca) z rąk Burmistrza Miasta, Krzysztofa Świątka, Nasze gimnazjalistki.

Wśród wyróżnionych znalazły się: Julia Sowa (2c), Klaudia Karpowicz (3a), Klaudia Gałkowska (3b), Oliwia Padoł (3c) i Sara Stepko (3c). Dziewczęta otrzymały gratulacje od wicedyrektor ZS, pani Anny Durlak oraz przedstawicieli Rady Miasta.

Życzymy dalszych sukcesów na niwie naukowej i nie tylko :)

Więcej…
 
Pomagali w Turnieju PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4879

W sobotę 10 marca na hali ZSZiO w Kamiennej Górze odbyły się eliminacje Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej. Ich organizatorem była parafia Matki Bożej Różańcowej.

Więcej…
 
Zbiórka trwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo hospKolejną "porcję" plastikowych nakrętek, środków higienicznych i zabawek przekazaliśmy - Gimnazjum nr 1 i Przedszkole nr 2 dziś (12 marca) Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska we Wrocławiu.

W imieniu dzieci - dziękujemy i liczymy na Was nadal:)

Więcej…
 
Najlepszego dla wszystkich Pań! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
04Wiecie dlaczego Dzień Kobiet wypada 8 marca? To proste... przecież kobieta to 8 cud świata!!! ????

W dniu dzisiejszym płci pięknej w naszej szkole (i nie tylko!) życzymy spełnienia najskrytszych marzeń i wielu, wielu uśmiechów!

Męski (ten brzydszy!) skład Samorządu Uczniowskiego
Cmok, cmok ????

 

Więcej…
 
Spadające talerze i Lucy Phere na rekolekcjach PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4870W dniach 5-7 marca w kościele Matki Bożej Różańcowej odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Prowadzący spotkania z młodzieżą w trzech grupach szkół ks. Tomasz Pązik z Jeleniej Góry mówił o historii działania Pana Boga w jego życiu. Złożył odważne świadectwo z burzliwego czasu bycia gimnazjalistą, kiedy popadł w konflikt z rodzicami, nauczycielami i kolegami oraz odrzucił praktyki religijne i stracił wiarę w Pana Boga.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.