Home
Gimnazjum Nr 1
Spotkanie z duszpasterzem młodzieży PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN5799Na zaproszenie katechetki Brygidy Gucwy gościliśmy w naszej szkole ks. Pawła Adresa z parafii Matki Bożej Różańcowej. Niecodzienny Gość w sutannie spotkał się 20 X z uczniami klasy 3a i 2a, by - jako osoba najbardziej kompetentna - omówić tematy wynikające z rozkładu materiału katechezy.

Więcej…
 
Trudne zadanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1783Reprezentacja chłopców naszego gimnazjum wywalczyła III miejsce podczas finału strefy jeleniogórskiej w unihokeju, który odbył się dziś (19 października) w Pisarzowicach.

Więcej…
 
Walka o mistrzostwo PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1748Awans do finału wojewódzkiego zapewniły sobie dziś (18 października) nasze dziewczęta podczas finału strefy jeleniogórskiej w unihokeju, który odbył się w Pisarzowicach.

Do rozgrywek przystąpiły gimnazjalistki z Krzeszowa, Ruszowa, Mysłakowic, Kamiennej Góry i gospodynie. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce i razem z drużyną z Krzeszowa walczyć będą już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu o mistrzostwo Dolnego Śląska.

Gratulujemy dziewczętom i trenerowi Panu Kornelowi Łukasikowi. Powodzenia!

Więcej…
 
Dzień Papieski na Chojniku PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN5729Z okazji Dnia Papieskiego ks. Paweł Adres z parafii Matki Bożej Różańcowej zorganizował dla młodzieży rajd na Chojnik. Odbył się on 15 X b.r.,w dniu poprzedzającym 38. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Był to także dzień Wielkiej Pokuty i modlitwy przebłagalnej na Jasnej Górze. Wraz z katechetką Brygidą Gucwą w rajdzie wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły: Karolina Kujawska, Amelia Kubasiewicz i Kacper Żmudziński z kl.1b, Roksana Zgłobicka i Angelika Krzystek z kl. 1c, Marta Zasadni z kl. 3c oraz Wiktor Majewski z kl. 3a.

Więcej…
 
Za trud, za serce, za uśmiech PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1506W Dniu Edukacji Narodowej (14 października) spotkaliśmy się na uroczystym apelu. Scenki z życia szkoły, życzenia tradycyjne i w formie piosenek wywołały uśmiechy na twarzach zarówno nauczycieli, jak i uczniów. Uczniowie klas pierwszych złożyli także uroczyste ślubowanie. Dyrektor Dariusz Kurowski wręczył puchar klasie 1C, która zwyciężyła w Lidze Klas I.

 

Więcej…
 
Powtórka awansu PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPodczas dzisiejszych (13 października) powiatowych zawodów w unihokeju nasze dziewczęta zajeły II miejsce i awansowały do zawodów strefowych.

Więcej…
 
Gramy dalej PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

10 unohokejDrugie miejsce i awans do zawodów strefowych wywalczyła reprezentacja naszych unihokeistów podczas powiatowych zawodów w Krzeszowie (10 października).

Więcej…
 
Odżywianie kiedyś - odżywianie dziś PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20161010 082930W ramach realizacji projektu historyczno-ekologicznego klasa 3B, wraz z wychowawczynią Panią Iwoną Niemas, przygotowała dziś (10 października) nie lada zadanie. Otóż każdy uczeń musiał rozpoznać 10 warzyw, co dla niektórych wcale nie było takie proste. Kalarepa czy rzepa? Brukselka czy patison?

Więcej…
 
Książka to tylko początek PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

plakatTakie hasło przyświeca tegorocznej edycji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, jakim jest październik. W związku z tym po naszym gimnazjum kolejny raz pograsowała Wypasiona Molcia książkowa, zachecając do aktywnego udziału w obchodach.

Więcej…
 
Przekąska na słodko PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

2016 dzien_gofraDziś (10 października) w naszej szkole obchodzilismy Dzień Gofra. Sympatycy tej przekąski mogli wybierać i przebierać - gofry z bitą śmietaną, dżemem wiśniowym, powidłami śliwkowymi czy z Nutellą. Środki ze sprzedaży gofrów zasilą konto Samorządu Uczniowskiego.

 
Śladami początków państwa polskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

WP 20161008 13 08 29 ProW sobotę 9 października przedstawiciele SU naszej szkoły (Olga Obrzud, Klaudia Ozga i Marta Zasadni), wraz z P. Sylwią Bielak i P. Brygidą Gucwą udali się na wyprawę śladami początków państwa polskiego. Organizatorem wyjazdu, w którym uczestniczyło 57 osób (dzieci, młodzież, rodzice, dziadkowie, nauczyciele i katecheci) był ks. Paweł Adres z parafii Matki Bożej Różańcowej.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.