Home
Gimnazjum Nr 1
Powiatowy badminton PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPodczas dzisiejszych (30 października) zawodów powiatowych w badmintona Nasze dziewczęta i Nasi chłopcy zajęli II miejsca. W rozgrywkach, które odbyły się w Pisarzowicach, w każdej kategorii było po 8 drużyn.

Gratulujemy:)

Skład dziewcząt: Ewelina Greniuk, Agnieszka Mizielińska / trener: Wiesława Wielosik

Skład chłopców: Tomek Cukier, Jakub Myjak / trener: Andrzej Podwika

Więcej…
 
Haft bez tajemnic PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

09Grupa uczniów klas III uczestniczyła dziś (27 października) w warsztatach z tradycyjnej techniki zdobienia tkanin zorganizowanych w Muzeum Tkactwa.

Chłopcy (bo była ich zdecydowana większość :)), pod okiem instruktorów, uczyli się haftu płaskiego.

Czujne oko na młodzież miała Pani Agnieszka Dąbrowska.

Więcej…
 
"Książka Nas łączy" PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4590Z książki płynie odwaga, książka w życiu pomaga... - cytat K.I. Gałczyńskiego stanowił myśl przewodnią wspólnego dzisiejszego (27 października) czytania gimnazjalistów i przedszkolaków. Spotkanie z książką zakończyło obchody Października - Miesiąca Bibliotek Szkolnych w Naszej szkole.

Więcej…
 
Z rąk Prezydenta PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4562Maciej Kiec odebrał dziś z rąk Przewodniczącego Rady Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego - Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i Małgorzaty Sekuły-Szmajdzińskiej - stypendium ufundowane przez tą właśnie Fundację. Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się dziś (26 października) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach.

Więcej…
 
Kto czyta, żyje wielokrotnie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4534Książka Nas łączy - takie hasło przyświeca tegorocznym obchodom Października - Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W piątek (20 października) połączyła właśnie miłośników słowa pisanego. Odbył się bowiem Maraton Czytania.

Więcej…
 
Poza podium PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4476Dzisiejszy (17 października) finał strefy jeleniogórskiej w unihokeju dla Naszych chłopców nie należał do udanych. Rozgrywki przebiegały w dwóch drupach. W swojej chłopcy wygrali oba mecze (z Krzeszowem 1:0, z Piechowicami 3:0). Po zaciętej walce z rówieśnikami z Łomnicy zajęliśmy ostatecznie IV miejsce.

Więcej…
 
Podium na strefie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001Trzecie miejsce wywalczyły Nasze dziewczęta podczas finału strefy jeleniogórskiej w unihokeju. Zawody odbyły się dziś (16 października) w Pisarzowicach.

Więcej…
 
Sesja w DEN PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4434Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się dziś (13 października) posiedzenie Rady Uczniowskiej. Uczestniczyła w niej cała społeczność Zespołu Szkół oraz goście specjalni.

Więcej…
 
Jak dobrze mieć sąsiada... PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsTakie hasło przyświecało dzisiejszemu (11 października) zaproszeniu na spotkanie nauczycieli Zespołu Szkół, wychowawców Przedszkola nr 2 i pracowników Centrum Obsługi Jednostek Gminy Miejskiej Kamiennej Góry. Okazją do spotkania był zbliżający się Dzień Edukacji Narodowej. Nie zabrakło więc życzeń powodzenia w pracy zarówno z maluchami, jak i z gimnazjalistami, a także we wspólnym życiu "pod jednym dachem".

Więcej…
 
Kolejny awans PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 4433I miejsce i awans do finału strefy jeleniogórskiej wywalczyli Nasi unihokeiści. Zawody powiatowe odbyły się dziś (9 października) w Krzeszowie.

W rozgrywkach wzięlu udział gimnazjaliści z Krzeszowa, Lubawki, Pisarzowic i Kamiennej Góry.

Gratulujemy i trzymamy kciuki już w najbliższy wtorek (17.10.).

Skład: Karol Migacz, Seweryn Pączek, Darek Zieleń, Kamil Mirga, Kacper Tobiasz, Tomasz Cukier, Oliwer Marmuszewski, Jakub Kmiecik, Maciej Groński, Dawid Greniuk, Wojciech Sawicki.

Trenerem obu drużyn jest Pan Rajmund Gądek.

Więcej…
 
Molcia grasowała PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001

Skoro październik, to czas zacząć obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Właśnie dlatego dziś (6 października) po szkole i nie tylko znów grasowała Wypasiona Molcia :)

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.