Home
Gimnazjum Nr 1
Książka to tylko początek PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

plakatTakie hasło przyświeca tegorocznej edycji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, jakim jest październik. W związku z tym po naszym gimnazjum kolejny raz pograsowała Wypasiona Molcia książkowa, zachecając do aktywnego udziału w obchodach.

Więcej…
 
Przekąska na słodko PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

2016 dzien_gofraDziś (10 października) w naszej szkole obchodzilismy Dzień Gofra. Sympatycy tej przekąski mogli wybierać i przebierać - gofry z bitą śmietaną, dżemem wiśniowym, powidłami śliwkowymi czy z Nutellą. Środki ze sprzedaży gofrów zasilą konto Samorządu Uczniowskiego.

 
Śladami początków państwa polskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

WP 20161008 13 08 29 ProW sobotę 9 października przedstawiciele SU naszej szkoły (Olga Obrzud, Klaudia Ozga i Marta Zasadni), wraz z P. Sylwią Bielak i P. Brygidą Gucwą udali się na wyprawę śladami początków państwa polskiego. Organizatorem wyjazdu, w którym uczestniczyło 57 osób (dzieci, młodzież, rodzice, dziadkowie, nauczyciele i katecheci) był ks. Paweł Adres z parafii Matki Bożej Różańcowej.

Więcej…
 
Zwycięstwo u siebie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1455Bezkonkurencyjne okazały się nasze drużyny unihokeistów. Podczas dziesiejszych (7 października) miejskich eliminacji zarówno dziewczęta, jak i chłopcy rozgromili reprezentacje Gimnazjum nr 2.

Więcej…
 
Samorządność jest ważna PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20161004 123430W dniu 04.10.2016 r. w naszej szkole odbyło się Rejonowe Spotkanie Przedstawicieli Samorządu Uczestników OHP. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy z Hufca Pracy z Jeleniej Góry, z Bolesławca, z Kamiennej Góry (czyli nasi uczniowie Gimnazjum dla Dorosłych) oraz uczestnicy OSIW OHP z Mysłakowic.   

Więcej…
 
Zakończyli akcję PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20160930 120600Uczniowie klas II i III, porządkując dziś (30 września) teren przy szkole i park, zakończyli akcję Sprzątania Świata. Uczniowie klas I uczestniczyli w tych działaniach we wtore, podczas rajdu Integracyjnego.

 

Więcej…
 
Rajd Klas I PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

14446257 1058586807592952 707726125 oDo Czarnowa tym razem powędrowali we wtorek (27 września) uczniowie klas pierwszych w ramach tradycyjnego Rajdu Integracyjnego. Wyprawa miała związek z realizowanym w tym roku szkolnym w naszym gimnazjum projektem historyczno-ekologicznym "Powrót do korzeni". 

Więcej…
 
Kolejne zadania PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20160926 091946W poniedziałek (26 września) odbyły się kolejne konkurencje w ramach Ligi Klas Pierwszych. Tym razem uczniwie musieli rozwiazać zadania z geografii, matematyki, biologii oraz języków: angielskiego i niemieckiego.

Punktacja za te konkurencje zasiliła konta klas. Widoczne są na tablicy na parterze. O zwycięstwie danej klasy zadecydują już tylko zmagania sportowe. 

Więcej…
 
Małe Spotkanie Młodych PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN549424 września w parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze odbyło się Małe Spotkanie Młodych i dziękczynienie za Światowe Dni Młodzieży. Odpowiedzialnym za jego organizację był duszpasterz młodzieży kamiennogórskich dekanatów - ks. Paweł Adres.

Więcej…
 
Warto się starać PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1296Stypendia z rąk Burmistrza za II semestr roku szkolnego 2015/2016 odebrali dziś (22 września) nasi gimnazjaliści. Uroczystość odbyła się w kamiennogórskim Centrum Kultury.

Więcej…
 
Liga lekkoatletyczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 8355Drugie miejsce zajęli nasi chłopcy w szkolnej lidze lekkoatletycznej, która odbyła się w środę (21 września) na stadionie przy ulicy Słowackiego. Dziewczęta uplasowały się na miejscu czwartym.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.