Home
Gimnazjum Nr 1
Awans dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

019Pierwsze miejsce i awans do półfinału strefy jeleniogórskiej wywalczyły Nasze piłkarki nożne podczas dzisiejszych (10 kwietnia) zawodów powiatowych. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn. 

Więcej…
 
Marsz dla życia i rodziny PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

001W Niedzielę Palmową (9 kwietnia) 28 uczniów naszej szkoły wzięło udział w IX Legnickim Marszu dla Życia i Rodziny. Organizatorem wyjazdu był ks. Paweł Adres z parafii Matki Bożej Różańcowej i ks. Damian Ziembikiewicz z parafii Św. Ap. Piotra i Pawła oraz Pani Brygida Gucwa.

Więcej…
 
Dwa zwycięstwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 2686Bezkonkurencyjne okazały się drużyny Naszych piłkarek i piłkarzy nożnych. Podczas dzisiejszych (29 marca) miejskich zawodów zdobyliśmy dwa pierwsze miejsca.

Więcej…
 
Wielkanocne warsztaty PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

008Uczniowie klasy 2A uczestniczyli dziś (28 marca) w warsztatach wielkanocnych w Muzeum Tkactwa. Pod opieką Pani Małgorzaty Ogonowskiej i Pani Karoliny Grochowskiej młodzież wykonała elementy do palmy, malowała pisanki, wykonała baranki z masy solnej. Zajęcia poprzedziło wprowadzenie w tradycje Świąt Wielkanocnych i zwiedzenie Izby Ludowej.

Więcej…
 
Znowu pomagali PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN6221Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję Caritas "Tak. Pomagam!". W naszym mieście jej organizatorem była parafia Matki Bożej Różańcowej, a  koordynatorem - Brygida Gucwa. Zbiórka żywności odbyła się w dniach 24-25 marca w sklepie "Biedronka" przy ul. Waryńskiego. W akcję włączyło się 44  wolontariuszy - gimnazjalistów z ZS i ZSO. Z naszego gimnazjum było ich 32.

Więcej…
 
Szkolne rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 2519W dniach 22-24 marca odbyły się szkolne rekolekcje wielkopostne. Po dwóch lekcjach uczniowie pod opieką nauczycieli wychodzili do kościoła Matki Bożej Różańcowej, aby uczestniczyć w rekolekcyjnym programie, przygotowanym przez parafię.

Więcej…
 
Gratulacje od Burmistrza PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 2562Kolejna edycja wręczenia stypendiów Burmistrza Miasta miała miejsce dziś (23 marca) w sali widowiskowej Centrum Kultury. Wszystko wskazuje na to, że to była już niestety przedostatnia okazja do otrzymania gratulacji za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.

Naszymi stypendystami za I semestr roku szkolnego 2016/2017 są: Aleksandra Bogumiło (1a), Agnieszka Mizielińska (1b), Daria Sowa (1c), Oliwia Padoł (2c), Sara Stepko (2c), Maciej Kiec (3a), Olga Obrzud (3a), Kamila Pawlik (3a), Karolina Kwaśniewska (3a), Kuba Fujar (3a), Agnieszka Kaszuba (3a), Sandra Ziajkiewicz (3a), Marta Zasadni (3c).

 

Więcej…
 
Podium na Destination Imagination PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

IMG 6900Drużyna DI "Wysłannicy Sekwoi" z Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze wraz ze swoimi trenerkami - Anną Myjak oraz Mariolą Ogórek, zdobyła III miejsce w 12 Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności - Destination Imagination, która odbywała się we Wrocławiu w dniach 16-19 marca. W Olimpiadzie wzięło udział ponad 2,5 tysiąca uczestników z całej Polski oraz z zagranicy. Drużyny w sposób twórczy i kreatywny musiały uporać się z wyzwaniem wybranym z pośród 6 różnych kategorii.

Więcej…
 
Sędziowali turniejowe rozgrywki PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

1 miejsce -spW sobotę 18 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się eliminacje Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej z rejonu jeleniogórsko-kamiennogórskiego. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły.

Więcej…
 
Jak to ze lnem było PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsKlasa 1a, w ramach realizacji w Naszej szkole projektu historyczno-ekologicznego "Powrót do korzeni", w dniu 13 marca odwiedziła Muzeum Tkactwa. Warsztaty związane z wyrabianiem tkanin z pewnością okazały się pomocne w zgłębianiu tajników lnu. Klasa 1a bowiem w Naszym projekcie zajmuje się właśnie tą rośliną.

Więcej…
 
zaPROJEKTowani PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsVoila! I mamy to! A co? A certyfikat "Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2017". 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.