Home
Gimnazjum Nr 1
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców ogłasza współzawodnictwo w zakresie najwyższej frekwencji wśród poszczególnych klas i uczniów w II semestrze roku szkolnego 2008/2009. Nagrodą jest wycieczka sfinansowana przez Radę Rodziców.

 
Konkurs na stworzenie www PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   

Zaproszenie do udziału w konkursie "Astronomiczne okno", na najlepszą szkolną stronę internetową poświeconą astronomii.

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Olsztynie zaprasza szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne do udziału w konkursie "Astronomiczne okno", na najlepszą szkolną stronę internetową poświęconą astronomii. Konkurs odbywa się z okazji Międzynarodowego Roku Astronomii.

Regulamin konkursu na i więcej informacji na stronie:
http://www.planetarium.olsztyn.pl/konkursyinfo/astronomiczneokno.php

 
Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka, pod takim hasłem rozpoczął się ogólnopolski konkurs fotograficzny, w którym wziąć udział mogą uczniowie, nauczyciele wszelkiego rodzaju szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegółowe informację można znaleźć na stronie konkursu pod adresem www.bibliotekawszkole.pl/fotokonkurs/ jak również zapoznać się z regulaminem konkursu.
Zdjęcia na konkurs można wysyłać do 30 czerwca 2009 roku. Ogłoszenie wyników zaplanowano na koniec września br.
Wszystkich zainteresowanych, tych co potrafią robić zdjęcia i tych co dopiero zaczynają zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
 
Konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Pawłowski   

Dnia 4 marca 2009 r. w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyły się eliminacje miejskie XIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic i aż 5 otrzymało nagrody i wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajęła Dominika Czernik z kl. I b, trzecie miejsce Monika Myjak z kl. I d, wyróżnienie za recytację Adrianna Jeznach kl. II e oraz wyróżnienie w kategorii - poezja śpiewana: Żaklina Runge kl. II d i Joanna Barszczewska kl. III d. Dyplomy oraz nagrody (bony pieniężne do zrealizowania w księgarniach) wręczał naszym uczennicom sam dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu - pan Jan Jerzy Karmiński oraz specjalistka od słowa żywego - pani Katarzyna Bernaś. Wszystkim naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Konkurs na 10-lecie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

UWAGA!

W związku z przypadającymi 1 czerwca 2009 roku obchodami 10-lecia Gimnazjum nr 1,  Dyrektor zaprasza uczniów do udziału w konkursie "Gimnazjum moich marzeń". Prace w formie pisemnej lub plastycznej należy składać do szkolnej biblioteki do 31 maja 2009 roku. Laureatów poznamy dzień później.

Przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy. 

 
Jest przewodnicząca PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Miło nam poinformować, że w wyborach na przewodniczącego samorządu uczniowskiego zwyciężyła Aleksandra Futyma z klasy II A. Funkcję zastępcy pełnić będzie Olga Sadowska z klasy III A.

        Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszego gimnazjum. 

 
Kampania trwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Już w najbliższy poniedziałek (16 lutego) nasi gimnazjaliści będą wybierać nowego przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Wśród kandydatów są:

Anna Hypś (1b),

Dorota Staszak (1b),

Anna Śliwińska (1d),

Monika Myjak (1d),

Aleksandra Futyma (2a),

Maciej Regewicz (2e).

 

 
Biblioteka po remoncie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
Po trwającym prawie dwa tygodnie remoncie, jest już czynna biblioteka szkolna. Wykonane zostały wszelkie techniczne naprawy w pomieszczeniach bibliotecznych, ustawione nowe regały, a całość dopełniają ciepłe kolory ścian. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania biblioteki i czytelni.

Wielkie podziękowania dla Dyrekcji oraz Panów: Henryka, Mirosława, Antoniego i Przemysława za profesjonalne przeprowadzenie remontu. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy tym przedsięwzięciu.
 
Najlepsi w pierwszym PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   
 W I semestrze roku szkolnego 2008/2009 Rada Pedagogiczna zdecydowała
o przyznaniu nagród uczniom Gimnazjum Nr 1 z najwyższą średnią z poziomów klas:
 
Najlepsze w klasach pierwszych:
Hypś Anna - 5,1
Gredes Magdalena - 5,1
 
Najlepsi w klasach drugich:
Maraś Dorota - 5,1
Nowak Katarzyna - 5,1
Niemasik Maciej - 5,1
Więcej…
 
Mikołaje są wśród nas - czyli i w naszej szkole są grzeczne dzieci PDF Drukuj Email
W poniedziałek, 8 grudnia, na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunki Pani Magdaleny Balcerek-Wudniak pojawił się w murach naszej szkoły niecodzienny gość. Święty Mikołaj - ubrany w czerwony strój  z długą, siwą brodą, z workiem pełnym pysznych cukierków, przy dźwiękach świątecznej muzyki witał wchodzących nauczycieli i młodzież naszego gimnazjum.  Dla każdego miał miłe słowo, cukierka i  czasem rózgę, ot tak - dla zabawy. Lecz to nie koniec atrakcji mikołajkowych w naszej szkole. Wszystkie klasy na lekcjach wychowawczych uczestniczyły w kabaretowym, bardzo zabawnym przedstawieniu, przygotowanym przez Panią Agnieszkę Tatko-Fujar: Bajzel u Świętego Mikołaja,  a potem prawie wszystkie klasy zaprosiły  Świętego do siebie i były prezenty, paczki, niespodzianki i dużo śmiechu - czyli  Mikołaje są wśród nas? .:)  
 
Konkurs z nagrodami ... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Pawłowski   

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej we współpracy z serwisem www.sieciaki.pl i Fundacją Kidprotect ogłasza konkurs dla najmłodszych użytkowników usług telekomunikacyjnych na stworzenie znaku graficznego Certyfikatu IKE. Zadaniem do wykonania jest stworzenie logo trzech Certyfikatów w kategoriach: "Bezpieczny Internet", "Bezpieczny telefon", "Uczciwy transfer".

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.