Home
Gimnazjum Nr 1
Wychowanie do wartości PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN5355W dniach 11-17 września w całej Polsce trwał VI Tydzień Wychowania. Przedstawiciele młodzieży naszej szkoły - wraz z katechetką- włączyli się w różne inicjatywy przygotowane przez ks. Pawła Adresa z parafii Matki Bożej Różańcowej.

Więcej…
 
Porządkowali park PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20160915 122259Uczniowie Gimnazjum dla Dorosłych uczestniczyli dziś (15 września) w akcji Sprzątania Świata. Porządki postanowili jednak zrobić w najbliższym swoim otoczeniu, czyli w parku przy szkole i w okolicach Góry Parkowej.

Więcej…
 
Jak to robią mistrzowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1028Grupa młodzieży z naszego gimnazjum dopingowała reprezentacje narodowe w unihokeju mężczyzn podczas turnieju Polish Open 2016 w piątek, 9 września.

Turniej we Wrocławiu potrwa 3 dni (9-11 września). Biorą w nim udział reprezentacje z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Norwegii i Finlandii. Gimnazjaliści podpatrywali umiejętności seniorów z Norwegii, Niemiec, Słowacji i Czech w pierwszym dniu rozgrywek.

Więcej…
 
Też tam byliśmy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN441947-osobowa grupa młodzieży, zorganizowana przez ks. Pawła Adresa z parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze, brała udział w Światowych Dniach Młodzieży już od 20 lipca. W skład grupy weszli także młodzi Polacy z Holandii i Niemiec. Naszą szkołę reprezentowała Marta Zasadni z kl. 3c, natomiast mi dane było pełnić rolę opiekuna.

Więcej…
 
Rozpoczęcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbedzie się 1 września (czwartek) o godz. 9.00.

Uczniowie klas pierwszych przystąpią do testów z języków: angielskiego i niemieckiego.

 
Odpoczywamy:) PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

wakacje

Radosnych, słonecznych, niezwykłych

i bezpiecznych wakacji

życzą: Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy obsługi

Zespołu Szkół

 
Najważniejsze jest wykształcenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

0018Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie Nas pozbawić - to przesłanie przyświecało pożegnaniu klas III Gimnazjum nr 1 podczas apelu w dniu 24 czerwca.

Więcej…
 
Zakończenie GdD PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9874Uczniowie klasy 3 Gimnazjum dla Dorosłych podczas uroczystości zakończenia tego etapu edukacyjnego odebrali szereg podziękowań.

 

Więcej…
 
Wyróżnienia w klasach I i II PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9805Podczas apelu kończącego rok szkolny 2015/2016 w piątek (24 czerwca) wręczyliśmy uczniom nagrody i wyróżnienia za znaczące osiągnięcia w nauce oraz innych aktywnościach.

Więcej…
 
Wojewódzka Absolwentka Roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

3 003Angelika Gromala z 1-10 Hufca Pracy w Kamiennej Górze uzyskała tytuł Absolwenta Roku Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Więcej…
 
Odebrali nagrodę PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9776Zwycięzcy tegorocznego Rajdu Wiosna - klasa 2A oraz uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w tym roku szkolnym, wzięli dziś (22 czerwca) udział w zajęciach w EksploraPark w Wałbrzychu. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.