Home
Gimnazjum Nr 1
Oferta Bolkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsUczniowie klas 3 wzięli udział w DNIU OTWARTYM w Zespole Szkół Agrobiznesu w Bolkowie w piątek, 10 marca. 

Więcej…
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsMęska część Samorządu Uczniowskiego każdego roku z okazji 8 marca przygotowuje jakąś miłą niespodziankę dla Pań. W tym roku postanowili uraczyć wszystkie przedstawicielki płci pięknej z Zespołu Szkół i komendy Hufca filiżanką kawy i przepysznymi ciasteczkami (własnoręcznie pieczonymi, nie kupowanymi )
Dziękujemy i pozdrawiamy

Więcej…
 
Awans piłkarek ręcznych PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsAwans do zawodów powiatowych w piłce ręcznej uzyskały Nasze dziewczęta podczas miejskich eliminacji, które odbyły się w poniedziałek (6 lutego) w sali w Szkole Podstawowej nr 2.

Uczennice uplasowały się na II miejscu, tuż za SGEE.

Trzymamy kciuki za etap powiatowy, który odbędzie się już w ten czwartek (9 marca) w Pisarzowicach.

Więcej…
 
Gala Szkoły Dialogu PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

IMG 20170303_133122Uczniowie Gimnazjum nr 1 przy Zespole Szkół w Kamiennej Górze wzięli udział w  Gali Szkoły Dialogu. Uroczystość, której organizatorem była Fundacja Forum Dialogu Między Narodami, odbyła się 3 marca w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Fundacja od lat zajmuje się działalnością na rzecz zbliżenia między Polakami a Żydami oraz edukacją na temat tolerancji.

Więcej…
 
WODA NA PROJEKTOWY MŁYN PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

kropla-wodyPamiętacie jeszcze o naszym szkolnym projekcie "Powrót do korzeni"? No ja nie zapomniałam? inaczej dyrektor utopiłby mnie w łyżce wody! :D

Dobrze wiecie, że lanie wody to moja i klasy 2B specjalność! Dlatego też poczuliśmy się jak ryby w wodzie, gdy tylko dostaliśmy zielone światło na bezkarne robienie Wam (drodzy gimnazjaliści!) wody z mózgu :D

Mam nadzieję że H?O Quiz przypadł wszystkim do gustu.

Wybaczcie, że w trakcie rozgrywek nabrałam wody w usta, ale wiecie? no nie mogłam pisnąć słowa, inaczej wywołałabym burzę w szklance wody. A na co nam to?!

Dzięki wszystkim za zaangażowanie: tym w gorącej wodzie kapanym i tym spokojniejszym nieco (i tak wiem, że cicha woda brzegi rwie - LOL).

A Ci, którzy się nie pojawili (czyt. przepadli jak kamień w wodę) niech żałują!

Pzdr!
E.S.

Więcej…
 
Światowe Dni Młodzieży - Reaktywacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

Przed zakladem LEWA w Attendorn"Światowe Dni Młodzieży powinny nadal trwać - tak powiedział Franciszek. Żeby odwiedziny naszej grupy w Polsce miały dalsze efekty, zapraszamy Was do pobytu w Kirchundem"; tymi słowami Elmar Greiten - organizator wyjazdu niemieckiej grupy na ŚDM zaprosił młodzież z Kamiennej Góry z rewizytą w rejon Kolonii.

Więcej…
 
Podziękowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsPamiętacie Naszą zbiórkę karmy dla zwierzaków z wałbrzyskiego schroniska? Właśnie otrzymaliśmy oficjalne podziękowania. Cieszymy się, że możemy wspomóc Naszych braci mniejszych. Niedługo ruszymy z kolejną zbiórką. Gotowi?

Więcej…
 
Podsumowanie I semestru PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 2249

Podczas dzisiejszego (10 lutego) podsumowania I półrocza roku szkolnego 2016/2017 zostali wyróżnieni uczniowie z najwyższą średnią ocen i frekwencją.

Więcej…
 
Nauka przez doświadczanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 2244Grupa uczniów klas I wzięła dziś (27 stycznia) udział w zajęciach w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra" w Myśliborzu. Podczas warsztatów zgłębiali tajniki cukrów i tłuszczów występujących w produktach spożywczych oraz tkanek roślinnych widzianych okiem mikroskopu.

Więcej…
 
Awans Agnieszki PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

16357404 1179935825458049_1408386566_oAgnieszka Kaszuba (3a) zajęła II miejsce w eliminacjach miejskich XXII Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i 62. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs odbył się 25 stycznia w kamiennogórskim Centrum Kultury.

Serdecznie gratulujemy i życzmy powodzenia w zmaganiach powiatowych.

 

Więcej…
 
Dla psiaków i kociaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20170123 145130Jak to bywa z Nowym Rokiem, każdy chce być lepszym człowiekiem. Wielu z nas ma mocne postanowienia, przyrzeczenia, chęci zrobienia czegoś ważnego w swoim życiu. Samorząd Uczniowski w naszej szkole również postanowił zrobić coś dobrego i pożytecznego dla zwierząt. :) Z dniem 9 stycznia rozpoczęła się w naszej szkole zbiórka karmy dla psów i kotów. Postanowiliśmy, że wspólnie zebrane kocie i psie smakołyki przekażemy na rzecz Schroniska dla Zwierząt we Wałbrzychu przy ul. Łokietka.  

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.