Home
Gimnazjum Nr 1
Jak to robią mistrzowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 1028Grupa młodzieży z naszego gimnazjum dopingowała reprezentacje narodowe w unihokeju mężczyzn podczas turnieju Polish Open 2016 w piątek, 9 września.

Turniej we Wrocławiu potrwa 3 dni (9-11 września). Biorą w nim udział reprezentacje z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Norwegii i Finlandii. Gimnazjaliści podpatrywali umiejętności seniorów z Norwegii, Niemiec, Słowacji i Czech w pierwszym dniu rozgrywek.

Więcej…
 
Też tam byliśmy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN441947-osobowa grupa młodzieży, zorganizowana przez ks. Pawła Adresa z parafii Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze, brała udział w Światowych Dniach Młodzieży już od 20 lipca. W skład grupy weszli także młodzi Polacy z Holandii i Niemiec. Naszą szkołę reprezentowała Marta Zasadni z kl. 3c, natomiast mi dane było pełnić rolę opiekuna.

Więcej…
 
Rozpoczęcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

logo zsUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbedzie się 1 września (czwartek) o godz. 9.00.

Uczniowie klas pierwszych przystąpią do testów z języków: angielskiego i niemieckiego.

 
Odpoczywamy:) PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

wakacje

Radosnych, słonecznych, niezwykłych

i bezpiecznych wakacji

życzą: Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy obsługi

Zespołu Szkół

 
Najważniejsze jest wykształcenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

0018Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie Nas pozbawić - to przesłanie przyświecało pożegnaniu klas III Gimnazjum nr 1 podczas apelu w dniu 24 czerwca.

Więcej…
 
Zakończenie GdD PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9874Uczniowie klasy 3 Gimnazjum dla Dorosłych podczas uroczystości zakończenia tego etapu edukacyjnego odebrali szereg podziękowań.

 

Więcej…
 
Wyróżnienia w klasach I i II PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9805Podczas apelu kończącego rok szkolny 2015/2016 w piątek (24 czerwca) wręczyliśmy uczniom nagrody i wyróżnienia za znaczące osiągnięcia w nauce oraz innych aktywnościach.

Więcej…
 
Wojewódzka Absolwentka Roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

3 003Angelika Gromala z 1-10 Hufca Pracy w Kamiennej Górze uzyskała tytuł Absolwenta Roku Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Więcej…
 
Odebrali nagrodę PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9776Zwycięzcy tegorocznego Rajdu Wiosna - klasa 2A oraz uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen w tym roku szkolnym, wzięli dziś (22 czerwca) udział w zajęciach w EksploraPark w Wałbrzychu. 

Więcej…
 
Śladami kamiennogórskich Żydów PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9708Wycieczka edukacyjna związana z żydowskim dziedzictwem Kamiennej Góry była ostatnim w tym roku szkolnym elementem realizowanego przez Nasze gimnazjum ogólnopolskiego programu Szkoła Dialogu.

Więcej…
 
Ahoj przygodo! PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 9584Taki okrzyk towarzyszył dzisiaj (8 czerwca) przedszkolakom, których zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Odbyła się bowiem kolejna edycja imprezy Uśmiech starszaka dla przedszkolaka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.