Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN6221Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję Caritas "Tak. Pomagam!". W naszym mieście jej organizatorem była parafia Matki Bożej Różańcowej, a  koordynatorem - Brygida Gucwa. Zbiórka żywności odbyła się w dniach 24-25 marca w sklepie "Biedronka" przy ul. Waryńskiego. W akcję włączyło się 44  wolontariuszy - gimnazjalistów z ZS i ZSO. Z naszego gimnazjum było ich 32.

Godnie reprezentując naszą szkołę, godzinne lub dwugodzinne dyżury pełnili: Wiktoria Bil, Klaudia Bodziona, Przemysław Chlipała, Patrycja Danak, Klaudia Dziuba, Klaudia Gałkowska, Ewelina Greniuk, Kacper Kasica, Karolina Kujawska, Amelia Kubasiewicz, Emilia Latuszkiewicz, Katarzyna Leśna, Arkadiusz Machacz, Zuzanna Myjak,  Karolina Pachelska, Sara Pachelska, Oliwia Padoł, Kamila Pawlik, Jakub Piętka, Łukasz Podobiński, Sara Stepko, Daria Sowa, Julia Sowa, Katarzyna Szpilowska, Katarzyna Śledź, Katarzyna Śliwińska, Wiktoria Śliwińska, Sandra Telega, Kacper Tobiasz, Sandra Ziajkiewicz, Kacper Żmudziński i Kinga Żmudzińska.

Dary zostały przewiezione do magazynu na plebanii. W ich segregacji, liczeniu i spisaniu dokładnego protokołu pomagała Sara Pachelska i Wiktoria Śliwińska. Już w sobotę wieczorem wiedziliśmy, że klienci "Biedronki" przekazali w darze 387,4 kg żywności. W najbliższych dniach będzie ona przekazana rodzinom potrzebującym materialnego wsparcia.

Wszystkim zaangażowanym w sprawne przeprowadzenie akcji - dziękuję:) :):)

Tekst i zdjęcia: Brygida Gucwa

 

 
 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.