DSC 4067Zdążyliśmy przed deszczem i tuż po godzinie 9. zakończyliśmy dziś (23 czerwca) rok szkolny 2016/2017 dla uczniów klas I i II.

Wcześniej jednak pożegnaliśmy nauczycieli odchodzących od września do innych placówek oraz Panią Aldonę Gajewską (Panią Alę Naszą Kochaną), która uda się na zasłużoną emeryturę.

Wyróżnienia za osiągnięcie wysokich średnich ocen otrzymali z klas 1: Aleksandra Bogumiło, Łukasz Podobiński, Wiktoria Szulc, Daria Sowa, Julia Sowa, Hubert Szajkowski; z klas 2: Wiktoria Brycka, Martyna Walczak, Klaudia Gałkowska, Oliwia Padoł i Sara Stepko.

Najlepszą pierwszoklasistką została Daria Sowa, a najlepszą w klasach II - Oliwia Padoł.

Stuprocentową frekwencją wykazała się Zuzanna Myjak.

Uczniowie otrzymali nagrody za udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, za działalność w Samorządzie Uczniowskim.

Pani Anna Myjak i Pani Mariola Ogórek podziękowały swojej kreatywnej drużynie - "Wysłannikom Sekwoi" - za prawie roczną pracę nad projektem zaprezentowanym podczas 12. Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności - Destination Imagination we Wrocławiu. W Olimpiadzie wzięło udział ponad 2,5 tysiąca uczestników z całej Polski oraz z zagranicy, a Nasza drużyna zdobyła III miejsce. Za pomoc w organizacji wyjazdu na Olimpiadę podziękowania otrzymali rodzice kreatywnych uczniów.

Za pracę w programie terapeutycznym "Ortograffitti" i we wszystkich akcjach charytatywnych podziękowania otrzymali podopieczni Pani Lucyny Krupy. W zbiórce grosików II miejsce zajęła IIC, a miejsce III - klasa IIA. Magdalena Lema została wyróżniona za artystyczne wsparcie akcji "Dzieci - dzieciom".

Sporej ilości wolontariuszom podziękowała również Pani Brygida Gucwa. Nasi uczniowie bowiem wspierali zbiórki żywności i aktywnie współpracowali z Parafią p.w. Matki Bożej Różańcowej.

Dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu:)