Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSCN6684W dniach 8 i 9 grudnia (piątek i sobota) 26 wolontariuszy z naszego gimnazjum po raz piąty zaangażowało się w akcję Caritas "Tak. Pomagam!". Wraz z gimnazjalistami ZSO pełnili oni dyżury podczas zbiórki żywności w sklepie "Biedronka" przy ul. Waryńskiego. Opiekę nad młodzieżą sprawowała Brygida Gucwa oraz katecheci i nauczyciele z innych szkół.

Organizatorem akcji w Kamiennej Górze był proboszcz parafii Matki Bożej Różańcowej ks. Piotr Smoliński. Podobnie jak w latach poprzednich, w organizację i przebieg zbiórki żywności zaangażował się ks. Paweł Adres, który nie tylko zachęcał młodzież do włączenia się w to dzieło chrześcijańskiego miłosierdzia, ale też osobiście kilkakrotnie przyjeżdżał do sklepu, aby zatroszczyć się o wolontariuszy i odwozić do magazynu dary. W najbliższych dniach zostaną one przekazane rodzinom potrzebującym materialnego wsparcia.


Wolontariusze z Gimnazjum nr 1:

Klaudia Bodziona, Wiktoria Brycka, Przemysław Chlipała, Klaudia Dziuba, Klaudia Gałkowska, Ewelina Greniuk,  Maciej Groński, Weronika Gryncewicz, Gabriela Jazukiewicz, Katarzyna Kotyna, Katarzyna Leśna, Agnieszka Mizielińska, Karolina Pachelska, Sara Pachelska, Patrycja Sitarek, Daria Sowa, Julia Sowa, Marcelina Szala, Katarzyna Śledź, Katarzyna Śliwińska, Wiktoria Śliwińska, Jakub Piętka,  Sandra Telega, Jakub Wiktor, Roksana Zgłobicka, Kacper Żmudziński.

Tekst i foto: Brygida Gucwa

 

 
 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.