DSC 4758Pod takim tytułem przebiegały powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, którego podsumowanie odbyło się dziś (14 grudnia) w sali konferencyjnej starostwa. Wśród laureatów nie zabrakło Naszych uczniów.

W kategorii gimnazjum jury najwyżej oceniło pracę Zuzanny Myjak. Miejsce IV zajęła Karolina Pachelska.

Wręczone zostały również nagrody za zeszłoroczne eliminacje wojewódzkie: I miejsce zajął Szymon Nachman, II miejsce - Karolina Kujawska i III miesjce - Patrycja Kasprzyk.

Organizatorem konkursu był zarząd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie kamiennogórskim. We wszystkich kategoriach: przedszkola, klas mlodszych szkół podstawowych (I-III), klas starszych szkół podstawowych (IV-VI), gimnazjum i szkoły specjalnej napłynęło ponad 300 prac. Wybrane będą wysłane na tegoroczny etap wojewódzki.

Opiekunką Naszych laureatów jest Pani Agnieszka Dąbrowska.

Serdecznie gratulujemy :)