DSC 4756O tym, co najważniejsze w Bożym Narodzeniu, przypomnieli Nam dziś (22 grudnia) uczniowie klasy 3A pod opieką Pań: Iwony Niemas i Beaty Majdy. Towarzyszyła im grupa maluchów z Przedszkola nr 2. Wcześniej gimnazjaliści spotkali się ze swoimi wychowawcami na wigilii.

Zapracowani biznesmeni, którzy nie mają czasu na obchodzenie świąt, nastolatek, który nie rozstaje się z komórą i słuchwakami, kobiety zajęte porządkami i zakupami - to tylko niektóre z postaw, z jakimi się spotykamy przed tym świętem. Ważne jest wszystko, tylko nie samo Boże Narodzenie. Pamiętajmy, że nawet jeśli nie będzie super posprzątane, pierogi nie wyjdą takie jak trzeba, prezenty będą nietrafione, to najważniejsze, żeby być razem. Boże Narodzenie to dla Nas za każdym razem nowy początek. Na miłość, szczerość, zaufanie, wsparcie. I pamiętajmy o tym nieco dłużej niż do początku stycznia.