DSC 5834Nagrody za osiągnięcia dydaktyczne, artystyczne, sportowe i za pracę na rzecz wolontariatu odebrali dziś (22 czerwca) uczniowie klas II.

Wyróżnienia za osiągnięcie wysokich średnich ocen otrzymali: Aleksandra Bogumiło, Katarzyna Leśna, Paulina Marczak, Kamila Bocheńska, Przemysław Chlipała, Łukasz Podobiński, Wiktoria Szulc, Zuzanna Myjak, Emilia Latuszkiewicz, Vanessa Wierzbicka, Daria i Julia Sowa, Roksana Zgłobicka, Hubert Szajkowski.

Najlepszym uczniem klas II został Przemysław Chlipała.

Magdalena Lema i Zuzanna Myjak zdobyły nagrody w Międzynarodowym Festiwalu Artystów Plastyków La Palette du Monde.

Pani Anna Myjak podziękowała swojej kreatywnej drużynie za prawie roczną pracę nad projektem zaprezentowanym podczas 13. Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności - Destination Imagination we Wrocławiu.

Uczniowie otrzymali nagrody za udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, za działalność w Samorządzie Uczniowskim i wolontariacie.