DSC 5886Tuż po godzinie 11. pożegnaliśmy przedostatni raz uczniów klas III.

Uroczystość tradycyjnie otworzył polonez.

Gratulacje za wyniki edukacyjne otrzymali: Klaudia Karpowicz, Michał Dereń, Wiktoria Brycka, Martyna Walczak, Adrianna Wiśniewska, Klaudia Gałkowska, Oliwia Padoł i Sara Stepko.

Prymusem Szkoły została Oliwia Padoł. Stypendium Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego również otrzymała Oliwia Padoł. Wyróżnienie Rady Powiatu - Sara Stepko.

Podziękowania za godne reprezentowanie szkoły przez 3 lata na zawodach sportowych różnych szczebli wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego. Sportowcami Roku zostali: Ewelina Greniuk i Dariusz Zieleń.

Pani Lucyna Krupa i Pani Brygida Gucwa podziękowały swoim wolontariuszom zaangażowanym w akcje pomocy dla potrzebujących.

Wysyp podarunków powędrował do uczniów za udziały w różnych konkursach szkolnych, miejskich, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Również za działalność w Samorządzie Uczniowskim i Kole Miłośników Książki i Literatury.

Dyrekcja w swoim i wszystkich nauczycieli imieniu podziękowała za współpracę rodzicom: Pani Marcie Śliwińskiej, Pani Agnieszce Stachowiak, Pani Agacie Padoł, Pani Annie Zieleń i Panu Sylwestrowi Stepko.

Podziękowania z rąk Pani Izabeli Przyk - głównego koordynatora realizowanego w Naszym gimnazjum projektu "Jutro zaczyna się dziś - kształcenie kompetencji kluczowych uczniów szkół w kamiennej Górze" - za realizację zajęć w tym roku szkolnym otrzymali: Pani Joanna Zubek, Pani Katarzyna Kołodziej, Pani Katarzyna Kłębczyk, Pani Anna Myjak i Pan Rajmund Gądek.

Pożegnaliśmy kilku nauczycieli, którzy w wyniku reformy edukacji znaleźli zatrudnienie w innych szkołach: Pani Joanna Zubek, Pani Anna Madziar-Cabała, Pani Ewa Szczerba, Pani Jadwiga Benewiat, Pani Iwona Niemas, Pani Agnieszka Dąbrowska, Pani Joanna Bodzek i Pani Anna Myjak.

Na zasłużoną emeryturę zdecydowała się odejść Pani Wiesława Wielosik.

To kolejny taki rok, gdy żegnamy nie tylko wspaniałą młodzież, ale i Naszych kolegów spod tablicy. Wierzymy, że osiągniecie satysfakcję z pracy i odnajdziecie spokój. Zawsze będziemy o Was pamiętać i nie mówimy: "żegnajcie", ale "do zobaczenia".