Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

20181130 080932... czyli andrzejki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował kiermasz ciast z wróżbą. Od rana w świetlicy szkolnej można było za 2 złote nabyć pyszne babeczki i jabłeczne róże ze zdaniem "mądrości życiowej" i spotkać się z prawdziwymi wróżkami - czarodziejkami, które "czarują" nie tylko 30 listopada - w dzień św. Andrzeja - ale przez cały rok.

Ze względu na to, że przyszłość naszej szkoły nie jest tak do końca jasna, wróżki z ciastem dotarły do wszystkich Pracowników naszej szkoły - od piwnicy aż po trzecie piętro. Z okazji skosztowania pysznych wypieków z wróżbą skorzystała również Pani Pielęgniarka.

Pamiętaliśmy także o dniu imienin Pana Andrzeja Podwiki, któremu SU złożył życzenia z wróżbą gratis.

Za upieczenie i ofiarowanie ciast na cele SU dziękujemy Roksanie Zgłobickiej, Magdzie Ozga i Kacprowi Żmudzińskiemu. Dochód ze sprzedaży ciast zasili budżet SU.

Opiekunki SU - Brygida Gucwa i Ewa Szczerba

 

 
 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.