47317630 202243307350257_7630401287044988928_nZgodnie z tradycją - 6 grudnia naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Towarzyszyła mu anielica, gwiazdki i renifer. Wszyscy Uczniowie i Pracownicy szkoły zostali poczęstowani cukierkami a niektórzy otrzymali też rózgi.

Niebiański orszak wraz z dyrektorem szkoły P. Dariuszem Kurowskim dotarł też na III piętro, obdarowując Pracowników Centrum Obsługi Jednostek Gminy Miejskiej Kamienna Góra słodyczami i tajemniczymi zwojami. Worek cukierków dla dzieci z sąsiadującego z nami Przedszkola nr 2 święty Mikołaj przekazał na ręce Pani dyrektor Beaty Lompart-Mika.

Z racji, że mamy grzecznych uczniów, prezenty mikołajowe dotarły też do niektórych klas. Jakby tego było mało, przybyłydo nas także Mikołaje z przedszkola oraz ze Szkoły Podstawowej nr 1, którzy również wszystkich obdarowali słodyczami.

Święty Mikołaj, który pracuje tylko raz w roku, w naszym gimnazjum pojawił się po raz ostatni?