Home
PDF Drukuj Email
Wpisany przez admin   

DSC 7102Dziś (19 czerwca) po raz ostatni pożegnaliśmy absolwentów Naszej szkoły. Tuż po godz. 10 polonezowym krokiem rozpoczęliśmy pożegnanie z uczniami i ze szkołą.

Wcześniej o godz. 8.00 odbyła się msza w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników administracji Naszej szkoły.

 

 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali: Kamila Bocheńska, Aleksandra Bogumiło, Patrycja Kasprzyk, Dobrusia Kowalska, Katarzyna Leśna, Paulina Marczak, Natalia Mordarska, Wiktoria Bil, Przemysław Chlipała, Zuzanna Myjak, Jakub Piętka, Łukasz Podobiński, Alicja Podwika, Hubert Szajkowski, Kacper Żmudziński, Emilia Latuszkiewicz, Daria i Julia Sowa, Vanessa Wierzbicka i Roksana Zgłobicka.

Prymusem Szkoły została Alicja Podwika.
Wyróżnienie Rady Powiatu - Zuzanna Myjak.

Podziękowania za godne reprezentowanie szkoły przez 3 lata na zawodach sportowych różnych szczebli wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego. Sportowcami Roku zostali: Kamila Bocheńska i Dawid Greniuk.

Pani Lucyna Krupa podziękowała swoim wolontariuszom zaangażowanym w akcje pomocy dla potrzebujących.

Podarunki za działalność na rzecz Samorządu Uczniowskiego wręczyły Panie: Brygida Gucwa i Ewa Szczerba.

Wysyp prezentów powędrował do uczniów za udziały w różnych konkursach szkolnych, miejskich, powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Również za działalność w Drużynie Kreatywności oraz w Kole Miłośników Książki i Literatury.

Dyrekcja w swoim i wszystkich nauczycieli imieniu podziękowała za współpracę rodzicom, a zwłaszcza Pani Marcie Śliwińskiej (skarbnik Rady Rodziców) i Pani Małgorzacie Zgłobickiej (przewodniczącej RR).

Za nieocenioną pomoc w codziennej pracy podziękowania otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.

Gościem specjalnym uroczystości był Burmistrz Janusz Chodasewicz.

To kolejny i ostatni rok, gdy żegnamy nie tylko wspaniałą młodzież, ale i Naszych kolegów spod tablicy. Na emeryturę odchodzi dyrektor Pan Dariusz Kurowski, Pani Anna Durlak, Pani Brygida Gucwa.

Wierzymy, że odnajdziecie spokój. Zawsze będziemy o Was pamiętać i nie mówimy: "żegnajcie", ale "do zobaczenia".

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i rodzicom. Życzymy tylko wiatru w żagle, pozytywnych myśli i samych życzliwych osób wokół siebie :)

 
 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.