Home Konkursy Konkurs z nagrodami ...
Wpisany przez Krzysztof Pawłowski

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej we współpracy z serwisem www.sieciaki.pl i Fundacją Kidprotect ogłasza konkurs dla najmłodszych użytkowników usług telekomunikacyjnych na stworzenie znaku graficznego Certyfikatu IKE. Zadaniem do wykonania jest stworzenie logo trzech Certyfikatów w kategoriach: "Bezpieczny Internet", "Bezpieczny telefon", "Uczciwy transfer".

Na zwycięzców czekają nagrody, a najlepsze prace zostaną opublikowane na łamach lutowego wydania magazyny "Totally Spies. Odlotowe Agentki"Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://www.sieciaki.pl/index.html?action=sai&ida=9550

Nagrody:

W trzech kategoriach:

I miejsc - notebook

II miejsce - telefon komórkowy SonyEricsson

III miejsce - iPod

Nagrody dodatkowe:

a) CD Projekt wydawca gry Wall-E ufundował 15 wspaniałych gier dla zwycięzców konkurs.

b) Publikacja zwycięskich prac na łamach lutowego wydania magazynu "Totally Spies. Odlotowe Agentki"

c) Upominki ufundowane przez Gazetę Wyborczą: płyty dvd z kursem języka angielskiego przygotowanym przez BBC

d) gadżety gazety

Wszystkich uczniów, którzy chcą wziąć udział w konkursie proszę o kontakt z p. Anną Myjak lub p. Krzysztofem Pawłowskim.

Regulamin Konkursu na znak graficzny dla Certyfikatu UKE

wersja uzupełniona (5 listopada 2008 r.)

1. Organizatorem konkursu jest Urząd Komunikacji Elektronicznej, ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa we współpracy z Gazetą Wyborczą 00-732 Warszawa ul. Czerska 8/10, Sieciaki.pl, ul. Walecznych 59 03-926 Warszawa oraz Fundacji Kidprotect.pl, Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Jagiellońska 21, 44-100 Gliwice.

2. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do dzieci i młodzieży.

3. Konkurs trwa od 4 listopada do 28 listopada 2008 r.

4. Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich rodzin.

5. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie własnoręcznych, nigdzie niepublikowanych wcześniej prac ilustrujących ?Bezpieczny Internet?, ?Bezpieczny telefon? lub ?Uczciwy transfer?.

6. Rysunki w formie papierowej lub elektronicznej należy przesłać z dopiskiem ?Najmłodsi do dzieła? do: 28 listopada 2008 r. (decyduje data stempla pocztowego), w formie papierowej na adres Urzędu:

Urząd Komunikacji Elektronicznej
ul. Kasprzaka 18/20
01-211 Warszawa

lub w formie elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

7. Prace powinny zawierać dodatkowo informacje dotyczące autora:

• Imię i Nazwisko

• Wiek

• Adres

• Telefon lub adres do korespondencji.

8. Oceny prac dokona powołane przez organizatorów jury.

9. Laureaci Konkursu otrzymają następujące nagrody:

Kategoria: ? Bezpieczny Internet?

Kategoria: ?Bezpieczny telefon?

Kategoria: ?Uczciwy transfer?

• III miejsce ? iPod

Nagrody dodatkowe i wyróżnienia: Gry komputerowe oraz Multimedialne kursy języka angielskiego.