Home Konkursy
Konkursy
PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   

Zaproszenie do udziału w konkursie "Astronomiczne okno", na najlepszą szkolną stronę internetową poświeconą astronomii.

Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Olsztynie zaprasza szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne do udziału w konkursie "Astronomiczne okno", na najlepszą szkolną stronę internetową poświęconą astronomii. Konkurs odbywa się z okazji Międzynarodowego Roku Astronomii.

Regulamin konkursu na i więcej informacji na stronie:
http://www.planetarium.olsztyn.pl/konkursyinfo/astronomiczneokno.php

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka, pod takim hasłem rozpoczął się ogólnopolski konkurs fotograficzny, w którym wziąć udział mogą uczniowie, nauczyciele wszelkiego rodzaju szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegółowe informację można znaleźć na stronie konkursu pod adresem www.bibliotekawszkole.pl/fotokonkurs/ jak również zapoznać się z regulaminem konkursu.
Zdjęcia na konkurs można wysyłać do 30 czerwca 2009 roku. Ogłoszenie wyników zaplanowano na koniec września br.
Wszystkich zainteresowanych, tych co potrafią robić zdjęcia i tych co dopiero zaczynają zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Pawłowski   

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej we współpracy z serwisem www.sieciaki.pl i Fundacją Kidprotect ogłasza konkurs dla najmłodszych użytkowników usług telekomunikacyjnych na stworzenie znaku graficznego Certyfikatu IKE. Zadaniem do wykonania jest stworzenie logo trzech Certyfikatów w kategoriach: "Bezpieczny Internet", "Bezpieczny telefon", "Uczciwy transfer".

Więcej…
 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof Pawłowski   

 Bóbr 2008

Informujemy, że dnia 23 października br. odbędzie się po raz kolejny Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 2008. Osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o kontakt z p. Anną Myjak lub p. Krzysztofem Pawłowskim.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 Gimnazjum Nr 1, Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie bez zgody autorów zabronione!
Powered by Joomla!; free resources by SG website hosting

.